Pensjonat Modryna

Akcja #AEDdlaBaligrodu zakończona sukcesem!

Akcja #AEDdlaBaligrodu zakończona pełnym sukcesem.
W ostatnich dniach w związku z uzbieraniem pełnej kwoty w ramach akcji #AEDdlaBaligrodu, udało nam się zakupić oraz zainstalować na budynku remizy nowy defibrylator AED marki Philips wraz z kapsułą Rotaid 24/7.
W czwartek 01.02.2024 r. nasi druhowie przeszli pełne szkolenie z zakresu obsługi urządzenia.
Po odliczaniu od uzbieranej kwoty ceny defibrylatora wraz z całym wyposażeniem oraz kosztów zbiórki zostaje 1233,23zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na utrzymanie i obsługę defibrylatora w przyszłości, w tym na przedłużenie abonamentu na zdalny dostęp i kontrolę nad defibrylatorem oraz wymianę baterii w urządzeniu.
Akcję można uznać za zakończoną z pełnym sukcesem, jesteśmy przekonani że dzięki niej zdecydowanie poprawi się kultura bezpieczeństwa w naszej gminie.
Słowa nie są w stanie wyrazić naszej głębokiej wdzięczności wobec wszystkich, którzy włączyli się w tę akcję.  Dziękujemy za serce, jakie włożyliście w to przedsięwzięcie, za każdy grosz, który przekazaliście, oraz za solidarność, którą wykazaliście.
Dzięki Wam, nasza gmina staje się miejscem, gdzie troska o zdrowie i życie drugiego człowieka jest wartością nadrzędną.  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, w tym mieszkańcom naszej gminy za udział w tej ważnej inicjatywie.