Pensjonat Modryna

I Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze!

W sobotę 23.03.2024 r. nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza brała udział w Wojewódzkich Halowych Młodzieżowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Były to historyczne, pierwsze zawody w województwie podkarpackim.
Wystawiliśmy dwie drużyny. Zarówno chłopcy jak i dziewczyny podeszli do zawodów z zaangażowaniem i determinacją. Jesteśmy niesamowicie dumni z ich wysiłku i postawy podczas zawodów. Ostatecznie chłopcy drużynowo zajęli 16 miejsce, a dziewczyny 20.
Należy jeszcze wspomnieć, że w klasyfikacji indywidualnej chłopców na 115 uczestników Filip Czech uplasował się na 15 miejscu, gratulujemy. Wszyscy jesteśmy zgodni, że to nie wynik, ale uczestnictwo i wspólne przeżywanie tej przygody sprawiają, że jesteśmy pełni dumy z naszych młodych strażaków.
Jeszcze raz dziękujemy im i ich opiekunowi dh Patrykowi Paczkowskiemu za przygotowywanie drużyny.  Zdobyte umiejętności, wiedza i doświadczenie na pewno zaowocują w przyszłości. A ich sprawność i zwinność możecie sami zobaczyć na poniższym filmie.

 

Naszą Jednostkę reprezentowały dwie drużyny. Dziewczęca i chłopięca. Powyżej nasi zawodnicy. Stoją od lewej: Sebastian Paczkowski, Kacper Tokarz, Filip Czech, Konrad Krechlik, Dawid Kocemba, Maja Wania, Maja Piłat, Amelia Kwiek i Judyta Galant

Wyniki końcowe I Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych Nowy Żmigród 2024