Pensjonat Modryna

Kolejne interwencje związane z silnym wiatrem!!!

   Wiatr nie ustaje i mamy kolejne zgłoszenie o godz. 22.08 w dniu 20.12.2022r. W miejscowości Bystre na drogę wojewódzką nr 893 spadło drzewo blokując przejazd w obie strony na trasie Baligród – Cisna. Po przybyciu na miejsce zabezpieczyliśmy teren i przystąpiliśmy do usuwania wiatrołomu. Drzewo było dużych rozmiarów, ale na szczęście uszkodziło tylko barierę energochłonną. Przy takiej pogodzie uważajmy na siebie bo o tragedię nietrudno.
Kolejna interwencja związana z silnym wiatrem o 06.21 21.12.2022r. Wyjazd alarmowy tym razem do Stężnicy. Droga powiatowa Baligród – Wołkowyja została zablokowana przez zwalone drzewo. To już kolejna interwencja w ostatnich 24h na wskutek silnego wiatru.

 Siły i środki:
OSP KSRG Baligród