Pensjonat Modryna

Patron medialny Radio SuperNova & Nowiny24!

W ramach przygotowań do jubileuszu 150-lecia  naszej jednostki nawiązaliśmy współpracę ze stacją radiową Radio SuperNova oraz Portal informacyjny nowiny24.pl i gazetą codzienną Nowiny. Dzięki temu będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej liczby ludzi i relacjonować wszystkie najważniejsze momenty związane z tym wydarzeniem.
Jesteśmy wdzięczni Radio SuperNova, Portal informacyjny nowiny24.pl i gazecie codziennej Nowiny za wsparcie naszego wyjątkowego Jubileuszu i mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy uda nam się przyciągnąć jeszcze więcej osób, które chciałyby włączyć się do obchodów naszego święta.
To dla nas niesamowicie ważne wydarzenie, które potwierdza, jak wielką wartością jest nasza organizacja dla lokalnej społeczności. Od 150 lat angażujemy się w ochronę i ratowanie życia oraz mienia i jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy przez ten czas.