Pensjonat Modryna

Pożar w Smereku!!

W sobotę 23.10.2021 o 04:23 nad ranem  nasza jednostka została zadysponowana do pożaru budynku letniskowego w miejscowości Smerek. Po dotarciu na miejsce pożaru swoje działania prowadziły już jednostki OSP Cisna i OSP Wetlina. Paliło się poddasze budynku, panowało duże zadymienie i musieliśmy pracować w aparatach ochrony dróg oddechowych. Działania były prowadzone na zewnątrz budynku i wewnątrz. Ponieważ ogniem objęte było poddasze i dach również zwyżka z PSP w Lesku okazała się bardzo pomocna ponieważ prądy wody można było podawać również z góry.  Choć zniszczenia są duże to w pożarze nikt nie ucierpiał. Jedynie w wyniku złego samopoczucia została wezwana karetka do właścicieli obiektu. 

 Siły i środki:
PSP JRG Lesko 3 zastępy
OSP KSRG Wetlina
OSP KSRG Cisna
OSP KSRG Baligród
ZRM
Policja