Pensjonat Modryna

Rozpoczynamy przeprowadzanie #DTBP!

Uwaga!!! Rozpoczynamy przeprowadzanie domowych testów bezpieczeństwa pożarowego w ramach programu „Czujka dymu pod każdą strzechą”!
Program jest realizacją strategii ZOSP RP – Florian 2050 oraz częścią europejskiej kampanii European Smoke Alarm DayW ostatnim czasie nasi druhowie przeszli pełne szkolenie w zakresie przeprowadzania DTBP (domowych testów bezpieczeństwa pożarowego), a także otrzymaliśmy do dyspozycji narzędzie informatyczne do ich przeprowadzania.
Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój dom/mieszkanie jest bezpieczne pożarowo, to zaproś Nas na wizytę domową – przyjedziemy, sprawdzimy oraz będziemy mogli zamontować czujnik dymu. Pamiętaj! Celem domowego testu bezpieczeństwa jest poprawa bezpieczeństwa pożarowego w naszej miejscowości poprzez zwiększenie świadomości mieszkańców. Test ma charakter wyłącznie doradczy, a informacje o wynikach testu będą przekazane tylko domownikom.
W celu umówienia wizyty skontaktuj się z nami poprzez Messengera profilu OSP KSRG Baligród  lub kontakt mailowy na adres baligrod@osp.org.pl lub formularz na naszej stronie.
Na zakończenie DTPB jest możliwy (ale niekonieczny) montaż czujki dymu w domu mieszkańca, jednak ze względu na ich ograniczoną dostępność w ostatnim czasie nie możemy zagwarantować ich montażu w każdym domu, co nie wyklucza zrobienia tego w przyszłości. Na życzenie mieszkańca istnieje możliwość samodzielnego zakupu czujki dymu (wyłącznie certyfikowanej!) i jej montażu przez nas.