Pensjonat Modryna

Sobotnia zbiórka MDP i przygotowania do konkursu!

W związku z ostatnią sobotą miesiąca, która przypadła wczoraj, tj. 24 lutego, miała miejsce planowana zbiórka MDP. Podczas spotkania uczestnicy zostali podzieleni na kilka grup, z których każda miała przypisane inne zadanie.  Nowi kandydaci tym razem bardziej dogłębnie zapoznali się z wyposażeniem samochodów będących na stanie jednostki, starsi druhowie z MDP zajęli się pracami gospodarczymi, takimi jak m.in. czyszczenie węży, natomiast ostatnia grupa skupiła się na ukończeniu albumu do konkursu MDP pt. „Najlepsi z Najlepszych”.
We wspomnianym konkursie nasza drużyna ma przyjemność uczestniczyć już po raz drugi, ponieważ w roku poprzednim również składaliśmy swoje zgłoszenie. Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej aktywnej i wyróżniającej się Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w danym roku. Tym razem nasza drużyna postanowiła przesłać pracę w formie albumu, za którego przygotowanie serdecznie dziękujemy MiArte.
Przez ostatnie dwa tygodnie trwały prace związane z wklejeniem zdjęć, opisaniem każdej zbiórki w roku 2023 oraz przygotowaniem skrzynki w której wyślemy album. Teraz już pozostało tylko napisanie odpowiedniego formularza i przesłanie zgłoszenia.