Pensjonat Modryna

Spotkanie rady MDP & akcja #AEDdlaBaligrodu!!

           W piątek 12 stycznia 2024r. miało miejsce spotkanie rady naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w celu omówienia planów na najbliższe miesiące. Nasi młodzi druhowie Konrad Łyskanycz dowódca MDP, Filip Czech z-ca dowódcy i Emilka Słota dowódca sekcji wraz z opiekunem drużyny dh Patrykiem Paczkowskim omawiali najważniejsze kwestie i tematy, z jakimi przyjdzie im się zmagać w nowym roku.
Rozmowa dotyczyła między innymi planów i tematów na zbiórki, planowanych wydatków z budżetu drużyny oraz kwestii dot. zbiórki pieniędzy na defibrylator AED.
 
Następnego dnia tj. 13.01.2024 MDP podjęła dalsze działania w ramach akcji #AEDdlaBaligrodu Druhowie naszej jednostki, w tym Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zajęli się promocją akcji związanej ze zbieraniem środków na zewnętrzny defibrylator AED. Ich zadaniem było rozwieszenie plakatów oraz rozdanie ulotek na terenie naszej gminy.
Jeszcze raz zachęcamy każdego do dokonania wpłaty dowolnej kwoty.  Dziękujemy wszystkim, którzy już zdecydowali się wesprzeć naszą inicjatywę, a jednocześnie zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie dołączyli, do podjęcia tego kroku i wspólnego budowania bezpiecznej przestrzeni dla nas wszystkich. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele.