Pensjonat Modryna

Standardy Ochrony Dzieci i Młodzieży DDP i MDP!

Przyjęcie Standardów Ochrony Małoletnich przez Zarząd OSP w Baligrodzie.
W związku z funkcjonowaniem przy naszej jednostce Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, zgodnie z nową ustawą Komisja dzieci, młodzieży i sportu ZG ZOSP RP oraz Zarząd Główny Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP przygotował Standardy Ochrony Małoletnich. 
Mimo, iż zostaliśmy zobowiązani do wprowadzenia standardów to zrobiliśmy to z chęciom ponieważ jest to dla nas bardzo istotna kwestia, aby nasi młodzi druhowie mogli czuć się bezpiecznie w trakcie wszelkich zbiórek, spotkań i wszystkich innych wydarzeń związanych z działalnością naszej drużyny.
W związku z tym, Zarząd OSP Baligród w ostatnią niedzielę, 11 lutego 2024 r., podjął uchwałę o przyjęciu standardów ochrony małoletnich.
 Więcej szczegółów i dokładne zapisy standardów dostępne są na naszej stronie internetowej w dziale MDP: Standardy Ochrony Małoletnich w OSP Baligród.