Pensjonat Modryna

Wesprzyj Naszą Jednostkę w Konkursie Harnasia!

Drodzy Mieszkańcy i Przyjaciele!
Nasza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej bierze udział w konkursie organizowanym przez markę Harnaś, w którym możemy wygrać cenne nagrody finansowe!

Każdy Wasz głos ma ogromne znaczenie i może przyczynić się do wygranej, która pozwoli nam jeszcze lepiej służyć naszej społeczności. Pieniądze z wygranej planujemy przeznaczyć na zakup nowego sprzętu ratowniczego oraz na szkolenia, które pozwolą nam działać jeszcze skuteczniej i bezpieczniej.

Jak możecie nam pomóc?

  1. Kliknijcie w link do głosowania: Głosuj
  2. Znajdźcie naszą jednostkę na liście [podkarpackie,leski,Baligród].
  3. Oddajcie swój głos!

Wasze wsparcie jest dla nas bezcenne! Razem możemy wiele zdziałać!

Dziękujemy za każdy oddany głos i udostępnienie tą informację dalej. Pamiętajcie, że każda Wasza akcja to krok w stronę lepszego wyposażenia naszej jednostki i jeszcze skuteczniejszej pomocy dla Was wszystkich.