Pensjonat Modryna

Zbiórka MDP i III Turniej w gry komputerowe!!

W piątek, 26 stycznia nasza MDP z inicjatywy własnej oraz opiekuna drużyny rozegrała swój III Turniej w gry komputerowe.  Już po raz trzeci nasi druhowie spotkali się, aby zmierzyć się w pojedynku w komputerowym świecie, tym razem w grze Minecraft.
Oprócz emocjonującej rozgrywki, młodzi druhowie oraz wszyscy inni uczestnicy turnieju spotkali się po zakończonej rozgrywce w Natura Park Bieszczady. Tam czekała na nich wspólna pizza  oraz rozgrywka w kręgle, mająca na celu integrację i umilenie czasu zwycięzcom oraz wszystkim innym uczestnikom.
Nie obyło się także bez nagród, które bezinteresownie ufundował opiekun drużyny, dodając kolejny element radości i motywacji dla wszystkich uczestników.
Cieszymy się i uważamy to za istotne, że nasi młodzi druhowie łączą swoją aktywność w straży także z innymi różnorodnymi, niekonwencjonalnymi zajęciami, co dodatkowo wzmacnia między nimi więzi.