Pensjonat Modryna

Czujka dymu pod każdą strzechą!!

Mając na względzie bezpieczeństwa ppoż. naszej społeczności i czując się za nie odpowiedzialni, postanowiliśmy podjąć dodatkowe kroki, aby chronić naszych mieszkańców przed zagrożeniem pożarowym.  W związku z tym nasza jednostka złożyła wniosek i została zakwalifikowana do programu „Czujnik dymu pod każdą strzechą”!
Program jest realizacją strategi ZOSP RP – Florian 2050 oraz częścią europejskiej kampanii European Smoke Alarm Day.
W najbliższym czasie nasi druhowie zostaną dodatkowo przeszkoleni i wówczas będziemy mogli oferować bezpłatne testy bezpieczeństwa pożarowego, oraz montaż czujek dymu dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszej gminy.
W ramach tej akcji będziemy mogli zaoferować:
☑️ Bezpłatne testy bezpieczeństwa pożarowego w Twoim domu,
☑️ Bezpłatny montaż bezpiecznych i sprawdzonych czujek dymu,
☑️ Indywidualne porady dotyczące zwiększenia bezpieczeństwa w Twoim domu.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do skorzystania z naszej inicjatywy. Wszelkie informacje będziemy podawać na bieżąco i wówczas będziemy czekać na zaproszenie do odwiedzenia domów i przeprowadzenia bezpłatnego testu bezpieczeństwa i montażu czujki dymu.