Pensjonat Modryna

Nowy sprzęt do prania umundurowania!!!

 

           Jakiś czas temu informowaliśmy Was o zawieszeniu naszej działalności innej niż ratownicza z powodu awarii naszej pralki do prania umundurowania. Staraliśmy się zmienić ten stan rzeczy i miło nam poinformować, że problem udało nam się rozwiązać!  Napisaliśmy wniosek i otrzymaliśmy środki z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z siedzibą w Warszawie na zakup nowej pralnicy z zadania w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony i uwzględniono nasz potrzeby. W związku z tym otrzymaliśmy z NIW-CRSO środki finansowe na realizację zadania w łącznej wysokości 9 500,00 zł. Otrzymana dotacja pozwoliła nam  zakupić półprofesjonalną pralnicę do prania i dezynfekcji umundurowania, pokrywając w 100% zakup sprzętu, dzięki któremu będziemy mogli dbać o nasze mundury i tym samym o zdrowie co z kolei przełoży się na zapewnienie bezpieczeństwa wśród naszych mieszkańców i innych osób, którym udzielamy pomocy podczas zdarzeń. W związku z tym, że mamy już sprzęt do czyszczenia wznawiamy naszą działalność związaną z ćwiczeniami, szkoleniami i profilaktyka przeciwpożarową!