Pensjonat Modryna

Obchody Dnia Strażaka 4 maja 2024 roku!

04 maja 2024 r.  w dniu Międzynarodowego Święta Strażaka, wspólnie z naszą Młodzieżową Drużyną Pożarniczą obchodziliśmy to ważne dla nas święto. Na początku przed remizą, podnieśliśmy flagę ZOSP RP i został odśpiewany hymn związku. Następnie udaliśmy się tradycyjnie na uroczystą Mszę Świętą w kościele i przeszliśmy na oficjalną część uroczystości na stadionie.
Podczas uroczystości zostały wręczone liczne odznaczenia dla naszych strażaków OSP i MDP, oraz specjalności MDP, które to nasi druhowie zdobywali w ostatnich tygodniach. 
Ważnym wydarzeniem podczas tego święta było również ślubowanie 14 nowych kandydatów na członków MDP oraz 6 nowych strażaków OSP. 
W uroczystościach uczestniczył wójt naszej gminy, Pan Robert Stępień, oraz pełniący obowiązki powiatowego komendanta PSP bryg. Robert Wojciechowski, który to pasował naszych dotychczasowych kandydatów z MDP.
Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom, rodzicom druhów z MDP, oraz wszystkim innym mieszkańcom gminy, że znaleźli czas, aby wspólnie z nami cieszyć się tym świętem. Dziękujemy również naszemu druhowi Mariuszowi Hebdzie za doskonałą dokumentację fotograficzną. Z pewnością będzie to piękna pamiątka dla naszej jednostki.